TR | EN +90 (232) 461 93 11 [email protected]
  • Slider
  • Slider2
  • Slider3

Test Edilmiş Güvenlik

Güvenlik AKCA PARK için her şeyden önce gelir. AKCA PARK’ın ürettiği her ürün bağımsız test kuruluşları – TürkAK dan akredite olmuş firmalar tarafından düzenli olarak test edilir.

Neler Yapar ?

Firmamız Şubat 2001’de kurulmuştur. İnşaat Taahhüt, Çelik Yapı ve Konstrüksiyon, GSM Altyapı, Galvanizli GSM Montaj Ekipmanları İmalatı, Aydınlatma Sistemleri Proje [...]

Yatırım ve İşletme Ortaklığı

Fiziksel becerilerin geliştirilmesine imkan tanıyan ve sağlıklı bir yaşam tarzının oluşturulmasına katkı sunmak isteyen Akca Park ile yatırım ve işletme ortaklığı yapmak ister misiniz?

Projelerimiz

Türkiye genelinde, Akca Park'ın uzman ekibi tarafından imalatı, montajı, işletimi ve bakımı gerçekleştirilen proje örnekleri.

Akca Park

Akca Park 2012 yılında Akca İnşaat bünyesinde kurulmuş bir markadır. Bünyesinde bulunan mühendis ve mimarlardan oluşan idari kadrosu ve 30 kişilik montaj ekibi, 8 montaj aracı ile hizmet vermektedir.

Buglo, çocuk oyun gruplarının Türkiye ana bayisi olarak tüm Türkiyede pazarlama satış ve servis hizmetlerini vermekteyiz. Ayrıca kendi bünyemizde; Macera Parkurları ip parkurları tırmanma duvarlarının, belediyeler özel ve devlet okulları ile inşaat,mimarlık firmalarına pazarlama satış ve montajlarını yapıyor, kamu ihalelerine katılıyoruz.Türkiyede 72 adet tırmanma duvarı ve 8 adet macera parkuru yaparak tasarımı üretimi kurulumu konusunda lider bir kuruluş olma özelliğini gösteren akcapark ERCA (European Ropes Course Association) üyesidir ve Türkiyede kamu alanında ERCA onaylı ilk ve tek ağaçlar arası macera parkuru ve tırmanma duvarını Antalyada yaparak onay alan tek firmadır. Hakkımızda

İletişim Formu

İletinizi bırakın. En kısa zaman size dönüş yapacağız

Biten ve Devam Eden Projeler

Blog / Haberler