DIŞ MEKAN ÇÖP KOVALARI

Cop, işlevini yitirmiş ve kullanılamaz her turlu materyale verilen addır. Cop kovası, bu kullanılamaz durumda olan materyallerin atıldığı kapalı, yari kapalı araçlardır. Dış mekân cop kovalarının genel kullanım alanları; belediyeler, toplu konut siteleri, alış veriş merkezleri, eğlence merkezleri, tatil siteleri, otel, motel, hastane, okul, çocuk oyun parkları, toplu kullanım alanları, fabrikalar ve yolcu terminalleridir. Bahçelerde ve apartman girişlerinde de kullanılır.

Dış mekân cop kovaları, farklı tasarımlarda ve farklı ölçülerde üretilmektedir. Bu farklılıklara göre de fiyatlanmaktadır. Özel kuruluşlar ve belediyeler bu kovaların üzerine kendi logolarını da yazabilmektedirler. İsteğe göre renklere boyanabilen dış mekân cop kovaları, paslanmaz çelikten de üretilebilmektedir.

Her alanda isimize yaramayan ve tüketim malzemelerimizi tek bir yerde topladığımız cop kovaları, kullanım kolaylığı ve dayanıklılık olarak önemli ama umursamadığımız ürünlerdir. Fiyat olarak hem uygun hem de senelerce kullanabileceğimiz ürünlerdir. Teknolojinin gelişimine paralel olarak yeni tasarım dış mekân cop kovaları pazarda hâkimiyetini arttırmaktadır. Klasik olarak kullandığımız modeller ise yaşamımızın her alanında bulunmaktadır.
DIŞ MEKÂN ÇÖP KOVALARI

s