OYUN GRUBU FIYATLARI

Oyun, cocugun kendi deneyimleri ile öğrenmesinin en etkili yoludur. Oyun sosyal uyumdur. Çocukların yaşıtlarıyla bir araya gelmesi sosyalleşme sürecinin başlangıcıdır. Bu birliktelikle oraya çıkan grup bilinci ve bir gruba ait olma duygusu çocuğu olumlu etkilemektedir. Oyun grubunda oyun oynayan çocuklar, paylaşmayı, başkalarının haklarına saygı duymayı, beklemeyi ve dinlemeyi öğreniyorlar. 

 Oyun oynamasına fırsat tanınmayan çocuklar, biriken enerjilerini harcayamadıkları için depresyona girebiliyor. Bu yoksunluk sonrası toplumsal kuralları, paylaşmayı ve beklemeyi öğrenemeyen çocuklar, Kavgacı ve uyumsuz oldukları için yaşıtları tarafından dışlanıyor. Sorumluluk almayı, işbirliğini ve diğer insanlara saygılı olmayı oyunla öğrenen çocuklar, girişimci olma, tehlikeyi göze alma, karar verme ve problem çözme yeteneğini de oyunla geliştiriyor.

Özgüven gelişimi, duygusal ve sosyal gereksinmelerini karşılamada kendine yetebilme gibi özelliklerde kazanıyor. Yaşlarına uygun oyun gruplarına yönlendirilen çocuklar, toplum içindeki sosyal rolünün ve kendini diğer bireylerden ayıran özelliklerin farkına varıyor.

Oyun grubu fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Bu değişikliğin çeşitli nedenleri vardır. Birinci neden kullanılan malzemenin kalitesi, ikinci neden oyun grubundaki parça sayısı, üçüncü neden ise serbest piyasa koşulları. Çünkü sektör oldukça yoğun bir üretim gücüne sahiptir. Oyun gruplarının fiyatları ortalama olarak 2.350.00 TL ile 10.500.00 TL aralığındadır.

Tek platformlu oyun grubunda; 1 düz kaydırak, Platform, ikili salıncak, 6 basamaklı kauçuk merdiven bulunur.

İkili platformlu oyun grubunda; 2 düz kaydırak, 1 helezon kaydırak, ikili salıncak, 6 basamaklı ve 5 basamaklı kauçuk merdiven bulunur.

Çoklu platformlu oyun grubunda; 2 düz kaydırak, 1 helezon kaydırak, 1 tüp kaydırak, 6 ve 5 basamaklı iki kauçuk merdiven, köprü geçiş, tırmanma ve platformlar bulunur


OYUN GRUBU FIYATLARI
s