Hiç Büyümedik ki...

Akcapark 2012 yılında Akca İnşaat bünyesinde kurulmuş bir markadır. Bünyesinde bulunan mühendis ve mimarlardan oluşan idari kadrosu ve 30 kişilik montaj ekibi, 8 montaj aracı ile hizmet vermektedir.

Ledon A/S, çocuk oyun gruplarının Türkiye ana bayisi olarak tüm Türkiyede pazarlama satış ve servis hizmetlerini vermekteyiz. Ayrıca kendi bünyemizde; Macera Parkurları ip parkurları tırmanma duvarlarının, belediyeler özel ve devlet okulları ile inşaat,mimarlık firmalarına pazarlama satış ve montajlarını yapıyor, kamu ihalelerine katılıyoruz.Türkiyede 72 adet tırmanma duvarı ve 8 adet macera parkuru yaparak tasarımı üretimi kurulumu konusunda lider bir kuruluş olma özelliğini gösteren akcapark ERCA (European Ropes Course Association) üyesidir ve Türkiyede kamu alanında ERCA onaylı ilk ve tek ağaçlar arası macera parkuru ve tırmanma duvarını Antalyada yaparak onay alan tek firmadır.

Akcapark

Akcapark ülkemizin çocukları, gençleri için toplumsal rekreasyon alanlarında aktivite ve yaşam alanları oluşturmakta ve bu alanları sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Devamını Oku

Akca Macera

Oyun Cesaret Verir! Her çocuğun kendisini en iyi ifade edebileceği, macera etkinlik türünde grupla çalışması kuşkusuz onun sosyalleşmesinde çok önemli bir yere sahiptir.

Devamını Oku

Akca Sound

Müzik, duyguları, hatıraları, resimleri hatırlatan büyülü bir güce sahiptir. Akcapark müziğin eşsiz gücünden faydalanarak çocukların gelişimine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Devamını Oku