Hakkımızda

Akcapark  bir  AKCA İNŞAAT TURİZM SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.  MARKASIDIR.

     Firmamız Şubat 2001'de kurulmuştur. İnşaat Taahhüt, Çelik Yapı ve Konstrüksiyon, GSM Altyapı, Galvanizli GSM Montaj Ekipmanları İmalatı, Aydınlatma Sistemleri Proje, İmalat ve Montajı, Enerji Taahüt, Enerji Direği İmalatı, GSM Özel Projeleri (Çevreye Uyum) İmalat ve Montajı, Nakliye ve Lojistik konularında faaliyet göstermektedir. 2002 Yılından bu yana Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ile Özel Proje Uygulamalı Baz İstasyonu İmalatı ve Montajı, 2004 Yılından bu yana Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ile Mobil Karavan İmalatı ve İşletmesi, 2007 Haziran ayı itibariyle Kule Hizmetleri ve İşletme A.Ş. ile Kule Montaj, Hazır Temelli Kule İmalatı ve Montajı, Mobil Karavan imalatı, Montajı ve ayrıca tüm bu ürünlerin işletimi ve bakımları, 2007 Haziran ayı itibariyle Motorola Komünikasyon Ltd.Şti. ile Özel Proje Uygulamalı Baz İstasyonu İmalatı ve Montajı konularında sözleşmeli olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Galvanizli imalatlarımız İSO 9001-2008 ve TSE Kalite Belgelidir. Çalışmalarımızın projelendirme ve statik analiz aşamaları Ege Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü ile birlikte yürütülmektedir.

Firmamızın genel amacı;

İmalatını ve Montajını yaptığı ürünlerle kaliteden ödün vermeksizin çalışma ortaklarına kolaylık ve hız sağlamak, gelişen teknolojiye ve teknolojinin getirdiği ihtiyaçlara en hızlı şekilde cevap vermektir.


        Dürüstlük
İşimizi yaparken birlikte çalıştığımız kişi, kurum, organizasyon ve çevrelere saygılı, dürüst ve ahlaklı davranmak, kurumsal sorumluluğumuzun özünde yer almaktadır.

       Olumlu etki
Topluma ve çevreye karşı sorumluluğumuz gereği, markalarımız, ticarî işlerimiz ve ilişkilerimiz sayesinde iletişimde bulunduğumuz kişi ve kurumlar üzerinde olumlu etki bırakabilmek, pozitif dönüşümler kazanmak adına önceliğimizdir.

       Doğaya saygı
Çevre üzerindeki etkimizin bilincinde olarak, sahip olduğunuz yaşam alanlarına saygılı ve doğaya zarar vermeden beklentilerinizi karşılamak, çocuklarımıza güzel bir ‘bugün’ün yanında mutlu bir yarın bırakabilmek en önemli gelecek planımızdır.

 İlkeli hizmet
Gelişmiş dünya ülkelerinde belli standartlara oturtulmuş çevre düzenlemelerine uymak ve bu standartlarda kurduğumuz ilişkileri geleceğe taşımak ilkeli hizmet anlayışımızın temelini oluşturur. İlkelerimiz aynı zamanda yönetim ve kurumsal sorumluluk açısından yaklaşımımızı da destekler.