• SliderEn
  • Slider2En
  • Slider3En

Akca Park

Firmamız Şubat 2001’de kurulmuştur.

İnşaat Taahhüt, Çelik Yapı ve Konstrüksiyon, GSM Altyapı, Galvanizli GSM Montaj Ekipmanları İmalatı, Aydınlatma Sistemleri Proje, İmalat ve Montajı, Enerji Taahhüt, Enerji Direği İmalatı, GSM Özel Projeleri (Çevreye Uyum) İmalat ve Montajı, Nakliye ve Lojistik konularında faaliyet göstermektedir.

2002 Yılından bu yana Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ile Özel Proje Uygulamalı Baz İstasyonu İmalatı ve Montajı,

2004 Yılından bu yana Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. ile Mobil Karavan İmalatı ve İşletmesi,

2007 Haziran ayı itibariyle GlobalTower A.Ş. ve İşletme A.Ş. ile Kule Montaj, Hazır Temelli Kule İmalatı ve Montajı, Mobil Karavan imalatı,
Montajı ve ayrıca tüm bu ürünlerin işletimi ve bakımları.

2009 yılından itibaren Ericsson Komünikasyon A.Ş.  ile Özel Proje Uygulamalı Baz İstasyonu İmalatı ve Montajı konularında sözleşmeli olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

2012 yılından itibaren Vodafone Telekomünikasyon A.Ş ile Özel Proje Uygulamalı Baz İstasyonu İmalatı ve Montajı konularında sözleşmeli olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

AKCAPARK 2012 yılında Akca İnşaat bünyesinde kurulmuş bir markadır. Bünyesinde 4 adet mühendis 2 mimar 30 kişilik montaj ekibi 8 montaj aracı ve idari kadrosu ile hizmet vermektedir.

Ayrıca kendi bünyemizde; Macera Parkları; İp Parkurları, Tırmanma Duvarları,Zipline,zipcoaster, dev salıncak vb.. gibi bir çok macera konseptli özel projelerin, belediyeler, özel ve devlet okulları ile inşaat, mimarlık firmalarına pazarlama satış ve montajlarını yapıyor, kamu ihalelerine katılıyoruz.

Türkiye’de 100 ün üzerinde tırmanma duvarı ve 40 dan fazla büyük montanlı macera parkuru yaparak tasarımı üretimi kurulumu konusunda lider bir kuruluş olma özelliğini gösteren AKCAPARK ; ERCA (European Ropes Course Association) üyesidir ve Türkiye’de kamu alanında ERCA onaylı ilk ve tek ağaçlar arası macera parkuru ve tırmanma duvarını Antalya’da yaparak onay alan tek firmadır.

2022 yılında, Çiğli ,Batman, Ankara, Antalya ,2021 yılında Konak , Karşıyaka, Karabük, Diyarbakır, Hatay Expo, Mersin, Ulubey Kanyonu, Buca Gölet, 2019 yılı Dulkadiroğlu ,Maçka, 2018 yılı içerisinde Kahramanmaraş Kapıçam Mesire Macera Parkı,Siirt Kızlartepesi Macera Parkı, Denizli Pamukkale ve 2017 yılı içerisinde Ödemiş, İzmir Büyükşehir Belediyesine ait MACERA İZMİR PROJESİ , Uzun göl Tabiat ve Macera Parkı (Trabzon) gibi Türkiye’nin en büyük macera Projelerinin uygulamasını yapmış bulunmaktayız.

 

Projects

Blog / News

Newsletter

Local Contact

International Contact